O nás

Kdo jsme?

Již od roku 2013 se zabíváme dovozem kvalitní drogerie a potravin převážně z Německa, ale i z dalších západoevropských zemí jako je Holandsko, BelgieAnglie. Intenzivně spolupracujeme s celou řadou prověřených dodavatelů a výrobců, díky čemuž můžeme nabídnout naším zákazníkům zajímavé západovropské produkty za rozumné  a konkurenceschopné ceny.

Nabízíme širokou škálu produktů globálních značek jako je Ariel, Persil, Vizir, Lenor, Softlan, Kuschelweich, Dr. Beckmann a další. V naší nabídce naleznete rovněž kvalitní potraviny, kávu a nápoje, určené primárně pro německý a rakouský trh.

Veškeré nabízené zboží před uvedením do prodeje důkladně kontrolujemeprověřujeme. Díky tomu máte jistotu, že veškeré naše produkty jsou 100% originální, vyznačující se vysokým standartem kvality.

Našimi zákazníky jsou především velkoobchodníci, ale také maloobchodní prodejny, provozovatelé gastronomických zařízeních, hotely, prádelny a školy.

Proč s námi spolupracovat?

Spoluprací s námi získáte mnoho konkurenčních výhod:

zajímavý a "netradiční" sortiment západoveropského zboží
 kvalitní potraviny a drogerii dovezenou převážně z Německa
 atraktivní a výhodné ceny

Kromě toho pro naše zákazníky připravujeme pravidelné akce, ve kterých můžete zboží nakoupit za mimořádně výhodné ceny. Naším hlavním cílem je spokojenost a důvěra zákazníka.

Našim zákazníkům nabízíme možnost zajištění paletové přepravy nebo vlastního závozu za výhodných podmínek.

Zveme Vás ke spolupráci!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, srdečně Vás zveme ke spolupráci. Nejste-li ještě naším zákazníkem, můžete se pohodlně zaregistrovat nebo nás kontaktovat.+

ariel velkoobchodpersil velkoobchod  weisser riese velkoobchod  frosch velkoobchodkuschelweich velkoobchod 

vizir velkoobchod    perwoll velkoobchod    dr. beckmann velkoobchod    lenor velkoobchodfinish velkoobchod

edeka velkoochod    gut und gunstig G&G velkoobchod ritter sport velkoobchod         

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.